Resursavdelningen

Danut Palade

Lokalvårdare 15 %


Eva Bolminger

Controller och teamledare för Team Ekonomi
019-16 76 49

eva.bolminger@efk.se

Evelina Bjurlid

Ekonom
019- 16 76 44

evelina.bjurlid@efk.se

Göran Didriksson

Personalekonom personalförsäkringar 50 %
019-167626
070-3558692

goran.didrikson@efk.se

Helene Paulsson

Ekonom
019-16 76 30

helene.paulsson@efk.se

Johanna Davén

Chef för Resursavdelningen

0707-350 737

johanna.daven@efk.se

Jörgen Lundberg

Personalekonom 50%

070-2713137

jorgen.lundberg@efk.se

Kristina Eriksson

Samordnare för ledningsfunktionen och teamledare för Team Drift
019- 16 76 20
070-291 06 65

kristina.eriksson@efk.se

Malin Råsberg

Personalekonom utland
019-16 76 19
070-386 76 47

malin.rasberg@efk.se

Michaela Wickberg

Reception 50 %
019-16 76 00

michaela.wickberg@efk.se

Pelle Seidlitz

Vaktmästare 75 %

0735-26 56 81

pelle.karlsson@efk.se

Robin Nordahl

HR-generalist och teamledare för Team Personal
019-16 76 07

robin.nordahl@efk.se

Sylvia Roxenmyr

Reception 80 % och handläggare för Barnhjälpen 20 %
019-16 76 00

sylvia.roxenmyr@efk.se